Академия TMS
TMS Ukraine Всі контакти м. Київ, пр. Перемоги 62-Б, оф. 2Б
+380 50 419 6912 info@tms-ua.com

Про компанію

Компанія ТМС існує де-юре з 2013 року. Проте колектив працює у цій сфері (міжнародної сертифікації) близько 20 років. Протягом цього періоду ми співпрацювали з великою кількістю зарубіжних компаній із Німеччини, Австрії, Чехії, Словаччини. Польщі, Румунії, Болгарії та США. Це дало нам неоціненний досвід як для внутрішньої організації роботи, так і для розуміння правильної взаємодії з клієнтами (хоча, напевно, немає такого поняття, як “правильне” або “неправильне”). Я маю на увазі розуміння потреб та проблем клієнтів, бо точно такі проблеми та потреби є й у нас. Всі інструменти, які ми пропонуємо вам, дорогі клієнти, ми використовуємо у себе. Це і ризик менеджмент, і безперервність бізнесу, і управління проектами, інструменти планування і т.д. і ми розуміємо, що основний акцент усіх інструментів покращення та вдосконалення – це боротьба з втратами. Тому весь спектр послуг, що пропонуються, від міжнародних стандартів до індивідуальних інструментів менеджменту, спрямований саме на це – розуміння втрат і робота з ними. Ми накопичили великий досвід у різних сферах бізнесу і хочемо надати вам найкращі практики та найкращі рішення, які ми бачили у Сербії та Словенії, Австрії та Німеччині, Польщі та Сінгапурі.
Серед головних переваг компанії – штат досвідчених та кваліфікованих фахівців. Персонал TMS націлений на підвищення безпеки та цінності своїх клієнтів. Наш дружній колектив завжди радий надати Вам послуги найвищої якості.

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ
Укріплення стійкості перед кризовими обставинами Ми є визнаними професіоналами в сфері управління ризиками та безперервності бізнесу. Нашим клієнтам ми пропонуємо комплексні послуги з розробки та впровадженні систем на основі стандартів ISO 22301 та ISO 31000.
Енергоефективність Ми є одними з лідерів у цій галузі. Наші унікальні знання в сфері енергоефективності дозволяють розробляти та впроваджувати ефективні системи енергоменеджменту. Ми маємо всі необхідні компетенції, методики та інструменти для цього.
Швидкі аудити для оперативного виявлення проблем Ми проводимо швидкі аудити, які дозволяють оперативно виявляти та усувати проблемні ділянки у ваших процесах. Це сприяє негайному реагуванню на зміни та запобіганню довгостроковим негативним наслідкам, забезпечуючи постійну готовність вашого бізнесу до викликів.
Посилення корпоративної культури Впровадження стандартів ISO сприяє створенню позитивної корпоративної культури, яка фокусується на якості та відповідальності. Ми допоможемо вашій компанії створити позитивну корпоративну культур за рахунок впровадження таких стандартів як ISO 37001 – Антикорупційна система управління та ISO 39001 – Система управління безпекою дорожнього руху.
Вартість бізнесу Компанії з сертифікованими системами мають вищу ринкову вартість. Це особливо важливо для залучення інвесторів. Впровадження стандартів ISO додає вашому бізнесу додаткової цінності та сприяє інвестиціям.
Доступ до ексклюзивних знань Ми забезпечуємо нашим клієнтам доступ до цінної інформації в вигляді статтей, вебінарів, тренінгів. Це дозволяє їм впроваджував передові практики управління. Ставайте частиною наших клубів «Новий Рівень» та «Енергоменеджер»
Час на стратегічний розвиток Впровадження систем управління від TMS Ukraine допомагає систематизувати ваші бізнес-процеси, що дозволяє топ-менеджменту зосередитися на стратегічному розвитку компанії. Ми беремо на себе турботу про відповідність стандартам ISO, даючи вам можливість сфокусуватися на рості та інноваціях
Маркетингова підтримка Ми консультуємо з питань інтеграції сертифікації ISO у маркетингові стратегії. Наші фахівці допоможуть вам ефективно донести клієнтам та партнерам переваги сертифікації, підвищуючи ваш авторитет та конкурентоспроможність на ринку. Крім того, ми організовуємо спільні заходи, інтерв’ю та вебінари, де ви зможете знайти потенційних партнерів.
Електронні видання Інформаційний журнал. Наші підписники мають ексклюзивний доступ до інформаційного журналу “Практичний менеджмент”, який містить найсвіжіші новини, аналітичні статті та дослідження в галузі управління якістю та бізнес-процесами. Це допомагає їм бути в курсі новітніх тенденцій і впроваджувати передові практики у своїх компаніях.
ПОБАЖАННЯ
ТА РЕКЛАМАЦІЯ

Якщо Ви не були задоволені нашими послугами, будь ласка, надішліть нам свій запит електронною поштою на поштову скриньку info@tms-ua.com. Протягом 14 днів Ви отримаєте відповідь на стан Вашого запиту.