Академия TMS
TMS Ukraine Всі контакти м. Київ, пр. Перемоги 62-Б, оф. 2Б
+380 50 419 6912 info@tms-ua.com

Про компанію

Компанія ТМС існує де-юре з 2013 року. Проте колектив працює у цій сфері (міжнародної сертифікації) близько 20 років. Протягом цього періоду ми співпрацювали з великою кількістю зарубіжних компаній із Німеччини, Австрії, Чехії, Словаччини. Польщі, Румунії, Болгарії та США. Це дало нам неоціненний досвід як для внутрішньої організації роботи, так і для розуміння правильної взаємодії з клієнтами (хоча, напевно, немає такого поняття, як “правильне” або “неправильне”). Я маю на увазі розуміння потреб та проблем клієнтів, бо точно такі проблеми та потреби є й у нас. Всі інструменти, які ми пропонуємо вам, дорогі клієнти, ми використовуємо у себе. Це і ризик менеджмент, і безперервність бізнесу, і управління проектами, інструменти планування і т.д. і ми розуміємо, що основний акцент усіх інструментів покращення та вдосконалення – це боротьба з втратами. Тому весь спектр послуг, що пропонуються, від міжнародних стандартів до індивідуальних інструментів менеджменту, спрямований саме на це – розуміння втрат і робота з ними. Ми накопичили великий досвід у різних сферах бізнесу і хочемо надати вам найкращі практики та найкращі рішення, які ми бачили у Сербії та Словенії, Австрії та Німеччині, Польщі та Сінгапурі.
Серед головних переваг компанії – штат досвідчених та кваліфікованих фахівців. Персонал TMS націлений на підвищення безпеки та цінності своїх клієнтів. Наш дружній колектив завжди радий надати Вам послуги найвищої якості.

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ
Більше 20 років на ринку Ми працюємо на ринку міжнародних стандартів з 2002р., та маємо достатньо великий досвід щодо різних систем, здатні швидко і ефективно вирішувати задачі, що виникають в процесі співпраці.
Колектив. Наша компанія має у своєму розпорядженні дипломованих фахівців, постійний штат аудиторів та експертів. Персонал підприємства пройшов необхідне навчання за фахом та проходить щорічне підтвердження відповідності своїм кваліфікаціям.
Контроль якості на кожному етапі робіт Кожен вид робіт виконується фахівцями даної конкретної сфери з багаторічним досвідом, що пройшли навчання, що мають всі необхідні сертифікати та дозволи. Все це дозволяємо нам гарантувати найвищу якість робіт та забезпечувати виконання взятих на себе зобов’язань
Прозорість та точність виконання робіт. Програма робіт складається з урахуванням усіх вимог Замовника та зазначення конкретних термінів виконання кожного етапу. Графік робіт визначає кошторис проєкту, що дозволяє контролювати всі витрати.
Управління та Індивідуальний підхід до кожного клієнта Наша система управління заснована на принципах проектного менеджменту, що дає можливість чітко контролювати всі витрати та ефективно управляти фінансовими та іншими ресурсами проекту. Ми оперативно реагуємо на всі найменші зміни ситуації по ходу виконання робіт і вносимо необхідні корективи, що зменшує ризики й економить кошти.
Гнучка система знижок та Оптимізація витрат і термінів. До початку робіт, ми проводимо повний аудит технічних, проєктних, фінансових та організаційних аспектів, що дозволяє відчутно скоротити бюджет і зменшити терміни реалізації проєкту.
ПОБАЖАННЯ
ТА РЕКЛАМАЦІЯ

Якщо Ви не були задоволені нашими послугами, будь ласка, надішліть нам свій запит електронною поштою на поштову скриньку info@tms-ua.com. Протягом 14 днів Ви отримаєте відповідь на стан Вашого запиту.