Академия TMS
TMS Ukraine Всі контакти м. Київ, пр. Перемоги 62-Б, оф. 2Б
+380 50 419 6912 info@tms-ua.com

Якість та безпека харчових продуктів

З кожним роком попит на якісні та безпечні продукти харчування зростає. Споживачі все більше уваги приділяють не тільки красивим упаковок, а й цінності, яка знаходиться всередині. Питання довіри до того чи іншого продукту стає все більше актуальним, і виробники, природно, намагаються завоювати звання «сумлінного, якісного виробника».

Гарантія того, що харчовий продукт, пройшовши весь ланцюжок виробництва, починаючи від вирощування в поле і до споживання в їжу, не завдасть шкоди, а навпаки принесе користь і задоволення від споживання – досить складне завдання. При створенні гарантовано безпечного і якісного харчового продукту, не можна обійтися без застосування комплексів заходів з управління та належних виробничих практик.

Грунтуючись на багаторічному досвіді, в області інспекцій, Сертифікації і Акредитації, ми допоможемо вирішити труднощі і в кінцевому результаті отримати прибуток, отримавши при цьому довіру клієнтів.

Вдосконалюватися. Бути конкурентоспроможним. Бути лідером. Адже ми пропонуємо більше, ніж просто сертифікацію.

TMS пропонує повний спектр послуг у напрямку “Якість та безпека харчових продуктів”. Ви можете познайомитися детально з кожною послугою за стандартами GFSI, вибравши цікавий для Вас розділ: