Академия TMS
TMS Ukraine Всі контакти м. Київ, пр. Перемоги 62-Б, оф. 2Б
+380 50 419 6912 info@tms-ua.com

Енергоефективність \ Енергетичний аудит

Скоротити витрати і виконати зобов’язання щодо збереження клімату ви можете, підвищивши енергоефективність.

Раціональна оптимізація будівель, технологічних установок і процесів приносить величезну економію. Однак не так легко виявити найбільш оптимальний підхід, щоб підвищити енергоефективність.

Надайте можливість виконати енергоаудит, видати енергетичний паспорт, розробити програму енергозбереження кваліфікованому партнеру, який робить комплексний аналіз систем енергозабезпечення з метою забезпечення ефективності, безпеки та стабільності.

Наші експерти надають послуги з енергоефективності в наступних областях:

 • Промисловість
 • Громадські та житлові будівлі
 • Муніципальні та регіональні влади
 • Домовласники
 • Сертифікація енергоефективності продукції

Ми покажемо шляхи підвищення енергоефективності як окремих систем, процесів і будівель, так і оптимізації енергетичного балансу в цілому.

Увага до енергетичної ефективності підприємств сьогодні підвищено, так як рационализаторство – це цивілізований і правильний підхід до ведення бізнесу. Для кожного підприємства може розроблятися власна програма енергозбереження, виходячи з результатів, отриманих в ході перевірки. Технічний звіт, складений фахівцями, стає відправною точкою для подальшої роботи, як підсумок – витрати на діяльність організації значно скорочуються.

Коли проводиться енергетичний аудит, фахівці здійснюють комплекс різноманітних заходів. Їм необхідно зібрати максимально повний пакет інформації про підприємство, в тому числі, переглянути енергетичний баланс, оцінити наявне технічне оснащення і зіставити все це із загальною фінансовою ситуацією. При цьому не має значення, чи йде мова про велику компанії, або звіт потрібен невеликому бізнесу – тільки повний, всебічний аналіз здатний дати результат.

Після перевірки видається енергетичний паспорт, звіт, що містить всі необхідні відомості. На їх основі складаються раціоналізаторські рекомендації, фахівці на підставі власного досвіду і знань розповідають, як зменшити витрати. Енергоефективність вважається одним з ключових моментів при оцінці успішності тієї чи іншої організації, і нехтувати їй просто не можна. У звіті вказується поточна ситуація на підприємстві, а також її можливу зміну в разі, коли будуть внесені зазначені зміни.

Енергетичний аудит сьогодні затребуваний, на всіх рівнях бізнесу. Пов’язано це з розумним бажанням керівництва організацій скоротити витрати там, де це дійсно можна зробити. Також енергоаудит можна розглядати і як відповідність інвестицій реальної прибутковості підприємства, крім того, пройти цю процедуру просто зобов’язані деякі організації – є список підприємств, для яких енергетичний аудит вважається неодмінною умовою роботи.

Енергозбереження сьогодні не вважається чимось то нелогічним, правила ведення бізнесу XXI століття змушують бізнесменів чітко стежити за всіма характеристиками підприємства. Вчасно проведений грамотний енергетичний аудит – це запорука успіху для бізнесу, незалежно від його масштабів і спрямованості. Оплачуючи послуги аудиторів, ви, тим не менш, економите, так як в майбутньому істотно зменшите витрати на енергію.

Переваги:

 • Ви отримаєте перспективну енергетичну концепцію для планування експлуатації систем.
 • Ви отримаєте об’єктивну оцінку інвестиційних і експлуатаційних витрат. Це забезпечить вам безпеку інвестицій.
 • План економії енергоносіїв дозволить скоротити витрати на їх закупівлю і споживання в майбутніх періодах.
 • Ви отримаєте документ сталого управління і мотивації співробітників в питаннях енергозбереження – потенційне іміджеве перевага Вашої компанії.
 • Інженерні системи енергоспоживання відповідатимуть усім правовим вимогам, в тому числі що стосуються питань зміни клімату.
 • Ми робимо нейтральну і незалежну оцінку з позиції третьої сторони. Це забезпечує прозорість, принциповість та неупередженість прийняття рішень.
 • Сертифікати TÜV SÜD виділять Вас серед конкурентів і зроблять Вас орієнтованим на клієнта – це збільшить Ваші продажі.
 • TÜV SÜD є компетентним партнером і має багаторічний міжнародний досвід надання консультаційних послуг
 • Наша підтримка дозволить Вам і Вашим співробітникам максимально зосередитися на своєму основному бізнесі.