Академия TMS
TMS Ukraine Всі контакти м. Київ, пр. Перемоги 62-Б, оф. 2Б
+380 50 419 6912 info@tms-ua.com

TECHNICAL DUE DILIGENCE (TDD)

TECHNICAL DUE DILIGENCE (TDD) – процес досліджень і аналізу, в ході якого, майбутній власник, власник або інвестор отримує докладну інформацію про фізичні властивості власності.

Основні вигоди для інвестора, які надає TECHNICAL DUE DILIGENCE:

  • Отримання інформації і даних професійного аналізу про технічний стан власності шляхом аналізу проектної та технічної документації, дефектах і недоліках, можливостях для поліпшення технічного стану.
  • Отримання об’єктивних даних для розрахунку передбачуваних інвестицій, пов’язаних з ремонтом, відновленням або поліпшенням власності.
  • Придбання міцної бази в переговорах про вартість власності або об’єкті інвестицій у вигляді професійної думки інспекторів і аудиторів.

Інспекції проводяться відповідно до «RICS EUROPE 2011 – BEST PRACTICE & GUIDANCE NOTE FOR TECHNICAL DUE DILIGENCE».

Звіт TECHNICAL DUE DILIGENCE представляє детальну технічну оцінку основних засобів, виробничих потужностей, рівня організації та управління, стану екологічної та промислової безпеки і дозволяє інвестору оцінити обсяг необхідних інвестицій ще на стадії прийняття рішень.

Technical Due Diligence також застосовується, як метод всебічної технічної оцінки при реконструкції або модернізації об’єкта власності, а також дозволяє виявити техногенні ризики при ліквідації об’єкта.

Головна мета Technical Due Diligence – ідентифікувати максимум потенційних ризиків, які можуть очікувати інвестора або власників бізнесу.

ТECHNICAL DUE DILIGENCE, як один з інструментів Investors Relation, буде корисний і для власників бізнесу, які зацікавлені в залученні інвестицій і розвитку бізнесу.

Залежно від специфіки бізнесу або об’єкта інспекції, наші аудитори і фахівці, підготувати детальний план аудиту, який дозволить об’єктивно і всебічно оцінити можливості для майбутнього бізнесу, захистити інвестиції від можливих ризиків.

Ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні Ваших завдань