Академия TMS
TMS Ukraine Всі контакти м. Київ, пр. Перемоги 62-Б, оф. 2Б
+380 50 419 6912 info@tms-ua.com

Устаткуван яке працює під тиском

ТMS – офіційний представник європейського концерну системи TÜV в Україні – це Ваш кваліфікований та надійний партнер у галузі проектування, виробництва та обслуговування парових котлів та іншого обладнання, що працює під тиском.

Завдяки нашому досвіду та кваліфікаціям, Ви отримаєте відчутну вигоду від співпраці з нами. Ми надаємо послуги та забезпечуємо технічну підтримку при проектуванні, виготовленні, монтажі та експлуатації ємностей, трубопроводів та установок для зберігання та транспортування горючих, вибухонебезпечних, токсичних середовищ, що знаходяться під тиском, а також технологічних комплексів та установок у хімічній та нафтогазовій галузях промисловості.

Ми пропонуємо кваліфіковані інженерні рішення для всіх ваших завдань.

Ми пропонуємо кваліфіковані інженерні рішення для всіх ваших завдань.
Необхідність випробування, нагляду та сертифікації Вашого обладнання, що працює під тиском, обумовлена такими аспектами:

  • постійно зростаючі вимоги до безпеки обладнання та якості матеріалів, кваліфікації персоналу
  • використання все більш складних технологій та процесів
  • масив нормативних актів

Існують серйозні аргументи на користь співпраці з TMS. Переконайтеся у цьому самі.

Випробування та сертифікація відповідно до Директив ЄС

Як Нотифікований Орган ми проводимо випробування та сертифікацію відповідно до вимог Європейських Директив – 2014/68/EC, 1999/36/EC та 2014/29/EEC.

Код ASME

В даний час код ASME є переліком норм і правил для обладнання, що працює під тиском по всьому світу. Сертифікація ASME відкриває можливості для реалізації Вашого обладнання по всьому світу.

Індивідуальний підхід до клієнта

Для вирішення складних завдань ми пропонуємо індивідуальні пакети послуг, саме з урахуванням Ваших потреб.

Дуже добре, коли у Вас є підтримка з боку досвідчених партнерів, які пропонують міждисциплінарний підхід у вирішенні Ваших питань та є номінально одним із найкращих у своїй галузі – як спеціалісти TMS.

Будь то проектування, виготовлення або експлуатація Вашого обладнання, що працює під тиском, ми пропонуємо високий рівень проведення технічної експертизи, глибоке знання відповідних законів та правил та використання всеосяжних ноу-хау для кожного проекту, кожного етапу та кожного завдання.

У вирішенні Ваших завдань беруть участь фахівці з різних сфер діяльності, створюючи таким чином потужну міждисциплінарну команду.

Завдяки нашому багаторічному досвіду та активній співпраці у розробці нормативних документів та стандартів, ми маємо глибокі знання державних вимог та нормативних актів. Це є однією з причин, чому наші звіти та сертифікати визнаються у всьому світі та користуються високим ступенем визнання з боку влади.

TMS як представник провідного Європейського сертифікаційного органу у співпраці з висококваліфікованим партнером Arise BIIC пропонує CE маркування та приймання обладнання відповідно до коду ASME з одних рук.

Ми пропонуємо професійні та надійні рішення для різноманітного обладнання, що працює під тиском.

Сертифікація котлів

Котли – це особливі ємності, що працюють під тиском, які відрізняються надзвичайно широким спектром застосування. Вони можуть використовуватися для безлічі цілей, але найчастіше для вироблення будь-якого виду енергії. Враховуючи той аспект, що низька якість подібної продукції (котлів) може завдати шкоди здоров’ю людини, українським законодавством передбачено контроль певного характеру, виходячи з результатів якого оформлюються різного роду дозволи, серед них і така процедура, як сертифікація котлів.

Сертифікати на котли – це документи, які гарантують, що цей виріб абсолютно відповідає всім вимогам, які передбачаються чинним законодавством нашої держави. Процедура сертифікації деяких видів котлів є обов’язковою відповідно до Постанови від 1 грудня 2009 року.

Слід зазначити, що останнім часом порядок оформлення сертифікатів часто змінюється. Це з прийняттям нових технічних регламентів.

У країнах ЄС велике значення надається так званій енергетичній ефективності обладнання, будівель та споруд. Все більш ретельна увага приділяється різного виду котлам. Подібні вимоги дуже суворі, адже їх правильна і якісна робота – частина енергобезпеки європейських держав. Котли, у яких номінальна потужність не перевищує 400 кВт, потрапляють під таку процедуру, як обов’язкова сертифікація та набувають права нанесення особливого знаку якості – CE.

У таких умовах, коли законодавство змінюється часто та постійно, у зв’язку зі зміною політики України в галузі сертифікації, фахівці TMS постійно стежать за розвитком ситуації, проводять її аналіз, а також беруть участь у семінарах та конференціях, які стосуються їхньої професійної діяльності. Компанія TMS першою дізнається про зміни, що готуються, і одну з перших інформує про них своїх клієнтів. Наше завдання – гарантувати вам отримання певних сертифікатів, які відповідають вимогам, правилам та нормам, інформувати про зміни в цій галузі не тільки в якісному сенсі, а й, що важливо, своєчасно надавати таку інформацію і, таким чином, допомагати клієнтам перевершувати конкурентів.

Наші послуги

  • Сертифікація в рамках директиви PED (97/23/EC)
  • Сертифікація за ASME