Академия TMS
TMS Ukraine Всі контакти м. Київ, пр. Перемоги 62-Б, оф. 2Б
+380 50 419 6912 info@tms-ua.com

Сертифікація продукції

Щоб гарантувати безпеку і якість виробленої продукції не існує одного стандарту, але в кожній країні є свої стандарти, яким повинна відповідати продукція. Кожна компанія повинна виконати ці умови, щоб її товар зайняв гідне місце на ринку і успішно продавався. Тому сертифікація систем менеджменту дозволить підприємству підвищити конкурентоспроможність свого товару на зовнішньому і внутрішньому ринках. Сертифікована система менеджменту є гарантом того, що компанія дотримується принципів TQM і постійно покращує якість своєї продукції, задовольняючи очікування і бажання споживачів. У цьому випадку експерти TMS виступають в якості технологічних партнерів. Наші фахівці можуть надати послуги з сертифікації продукції в широкому спектрі галузей: від високотехнологічного обладнання до спортивних товарів і текстилю.

Сертифікація обладнання дозволяє споживачу захиститися від неякісної, бракованої продукції, а виробнику контролювати безпеку своєї продукції, щоб зробити все можливе для того, щоб не завдати шкоди здоров’ю людини і навколишньому середовищу. Щоб провести процедуру сертифікації обладнання необхідно сертифікувати всі етапи виробництва, починаючи від збирання і закінчуючи навантаженням. Цю процедуру має пройти всі обладнання, яке людина активно використовує в своєму повсякденному житті, наприклад, побутова техніка.


Сертифікація продукції, товарів і устаткування – це обов’язкова процедура, закріплена відповідними законодавчими актами.


Сертифікація обладнання, товарів, продукції іноземного та українського виробництва має певні відмінності. Для сертифікації обладнання українського виробництва необхідно підготувати певний пакет документів: інструкція по його експлуатації та технічного обслуговування, паспорт на обладнання, а також зареєстровані в Держспоживстандарту стандарті України технічні умови. Щоб обладнання іноземного виробництва пройшло сертифікацію необхідно надати наступні документи: сертифікат міжнародного зразка, інструкцію по експлуатації та контракт на поставку. Іноді контракт на поставку можна замінити на довіреність на постачальника від виробника.

Можна зробити висновок, що сертифікація – це справа нелегка, вимагає певного багажу знань. Щоб пройти всі бюрократичні процедури потрібно витратити багато часу, а іноді і нервових клітин. Наша компанія була створена для того, щоб процес сертифікації пройшов максимально швидко і легко. Наші фахівці допоможуть вам сертифікувати будь-які види продукції від високотехнологічного обладнання до спортивних товарів і виробів із пластику. Фахівці TMS допоможуть отримати вам всі необхідні сертифікати і документи, щоб ваш бізнес процвітав, а прибуток зростала з кожним днем.