Академия TMS
TMS Ukraine Всі контакти м. Київ, пр. Перемоги 62-Б, оф. 2Б
+380 50 419 6912 info@tms-ua.com

GS маркировка

Абрівіатура двох букв GS позначає «Geprüfte Sicherheit», що в перекладі з німецької означає «Гарантована Безпека». Але все, побачивши цього знака, розуміють, що це означає просто Німецька Безпека.


Маркування GS – німецька марка, яка засвідчує, що продукція, на якій є цей знак, є безпечною і зручною в користуванні.

Маркування GS заснована на Законі про Безпеки Обладнання та Продукції (GPSG).

Тільки випробувальні лабораторії і органи по сертифікації акредитовані ZLS – Zentralstelle der Länder für Sicherheit (Центральний орган земель по техніки безпеки) можуть проводити роботи з сертифікації з подальшим призначенням марки GS.

TÜV SÜD акредитований ZLS на право проведення робіт з сертифікації та уповноважена призначати марку GS.

Закон про Безпеки Обладнання та Продукції (GPSG) вимагає, щоб ми, як орган по сертифікації, регулярно проводив інспекції виробництва (зазвичай це один раз в рік або один раз на два роки, в залежності виду продукції і виданого сертифіката). Для того, щоб переконатися, що виробник в змозі підтримати всі технічні вимоги перевіреної продукції при серійному виробництві. Під час інспекції виробництва ми оцінюємо систему якості випуску продукції, умови виробництва, обладнання, методи випробування, вимірювання та контролю.

Ми можемо проводити одночасно багаторазові тестування продукції, надаючи клієнтам більш швидку і більш низьку альтернативу вартість наших послуг.

Сертифікати, видані TÜV SÜD, залишаються дійсними за умови, що щорічно проводиться інспекція виробництва, що випускає продукцію має маркування GS.

Марка GS, відповідно до закону не обов’язкова, але має велике значення у випадках, де невідповідну продукцію може бути причиною нещасного випадку, за який виробник продукції повинен буде відповісти перед законом Німеччини. У той же час – це великий маркетинговий крок для переконання споживачів. Виробники продукції часто отримують GS маркування разом з обов’язковим маркуванням CE, так як це зручно і економно.

GS-марка може бути отримана для безлічі категорій продукції:

  • електричні і механічні прилади, обладнання побутового та аналогічного застосування;
  • промислове обладнання і машини;
  • офісне обладнання, копіювальні пристрої, факси, різаки, комп’ютери, принтери, і т.д .;
  • лабораторне та випробувальне обладнання;
  • іграшки;
  • меблі, сходи, коляски, велосипеди, візки, каски, шоломи, молотки, струбцини та багато інших.

Німецька маркування GS стала настільки успішною, що це не тільки маркетинговий критерій, але є загальновизнаною серед споживачів, виробників і дистриб’юторів в інших країнах Європи і далеко за її межами.


TÜV SÜD пропонує свої послуги GS маркування, як зареєстрований орган, для різних європейських директив.